RUGBY WEDSTRYDE

SATERDAG 21 MAART

9:00    Montagu vs Piketberg 0/15

9:50    Charlie Hofmeyr vs Melkbosstrand 0/15

10:40  Overberg vs Volkskool 0/15

11:30  Langenhoven vs De Villiers Graaff 0/15

12:20  Gansbaai vs Piketberg 0/13

MOTORKOMPETISIE

13:25  Swartberg vs Curro Hermanus 0/13

14:15  Overberg vs Porterville 0/13

15:05  Montagu vs Melkbosstrand 0/15

15:55  Volkskool vs Charlie Hofmeyr 0/15

16:45  Overberg vs Piketberg 0/15

17:35  Swartberg vs De Villiers Graaff 0/15

RUGBy WEDSTRYDE

MAANDAG 23 MAART

MAANDAG SE RUGBY WEDSTRYDE WORD EERS

AAN DIE EINDE VAN SPEL OP SATERDAG BEPAAL.

9:00 - 0/15

10:00 - 0/15

11:00 - 0/15

12:00 - 0/13

12:50 - 0/13

13:40 - 0/13

14:30 - 0/15

15:30 - 0/15

NETBAL WEDSTRYDE

SATERDAG 21 MAART

Baan A                                                      Baan B

9:00     J/Bay VS Overberg 0/13                Milnerton VS Overberg 0/14

9:30     Fairmont VS Melkbos 0/15             Piketberg VS Lutzville 0/13

10:00   Lutzville VS Swellendam 0/15        DV Graaff VS Porterville 0/13

10:30   Overberg VS Milnerton 0/15          Fairmont VS Melkbos 0/14

11:00   J/Bay VS Curro 0/13                      DV Graaff VS Swellendam 0/14

11:30   Lutzville VS Porterville 0/13           Piketberg VS Overberg 0/13

12:00   Fairmont VS Milnerton 0/15           Melkbos VS Overberg 0/14

12:30   Lutzville VS Overberg 0/15           DV Graaff VS Curro 0/13

13:00   Swellendam VS Melkbos 0/15      DV Graaff VS Milnerton 0/14

13:30   J/Bay VS Porterville 0/13               Fairmont VS Swellendam 0/14

14:00   Milnerton VS Lutzville 0/15            Lutzville VS Curro 0/13

14:30   Fairmont VS Swellendam 0/15      DV Graaff VS Melkbos 0/14

15:00   Overberg VS Melkbos 0/15           Milnerton VS Swellendam 0/14

15:30   Piketberg VS DV Graaff 0/13         Fairmont VS Overberg 0/14

16:00   J/Bay VS Lutzville 0/13                  Overberg VS Curro 0/13

NETBAL WEDSTRYDE

MAANDAG 23 MAART

Baan A Baan B

9:00     Overberg VS Swellendam 0/15      Piketberg VS Porterville 0/13

9:30     Melkbos VS Milnerton 0/15             DV Graaff VS Overberg 0/14

10:00   Fairmont VS Lutzville 0/15              Melkbos VS Swellendam 0/14

10:30   Porterville VS Curro 0/13                DV Graaff VS Overberg 0/13

11:00   J/Bay VS Piketberg 0/13                 Fairmont VS Milnerton 0/14

11:30   Melkbos VS Lutzville 0/15               Lutzville VS Overberg 0/13

12:00   Swellendam VS Milnerton 0/15       Swellendam VS Overberg 0/14

12:30   Overberg VS Fairmont 0/15            DV Graaff VS Lutzville 0/13

13:00   Overberg VS Porterville 0/13          Melkbos VS Milnerton 0/14

13:30   J/Bay VS DV Graaff 0/13                Piketberg VS Curro 0/13

14:20   0/13 SEMI-FINAAL                         DV Graaff VS Fairmont 0/14

14:50   0/15 SEMI-FINAAL                         0/14 SEMI-FINAAL

15:30   0/13 FINAAL

16:00   0/14 FINAAL

16:30   0/15 FINAAL

© 2023 by Altiora NPC